Kontakt os

Er der noget, vi kan hjælpe med? Send en besked eller giv os et kald, så svarer vi tilbage hurtigst muligt.Telefonnummer: +45 25 94 02 10

    Ønsk teamet

    Andreas Kirk fra ØNSK

    Andreas Kirk
    Partner & erhvervsløsninger

    +45 61 31 66 87

    andreas@onsk.dk

    Rasmus Ditlev fra ØNSK

    Rasmus Ditlev
    Partner & kaffespecialist

    +45 27 89 11 13

    rasmus@onsk.dk

    Mathias Bunk fra ØNSK

    Mathias Bunk
    drift & administration

    +45 25 94 02 10

    mathias@onsk.dk

    Jonas Ellebæk Petersen fra ØNSK

    Jonas ellebæk petersen
    kreativ direktør

    +45 25 94 02 10

    jonas@onsk.dk

    Ziggy Lange ØNSK Kaffe

    Ziggy lange
    levering, kundeservice & forretningsudvikling

    +45 25 94 02 10

    ziggy@onsk.dk

    Elize van der Laan ØNSK

    Elize van der laan
    kommunikation

    +45 25 94 02 10

    elize@onsk.dk

    kaffebønner der bliver pakket

    kristine
    Ungarbejder

    kaffebønner der bliver pakket

    Viggo
    Ungarbejder

    kaffebønner der bliver pakket

    mikkeline
    Ungarbejder

    kaffebønner der bliver pakket

    asger
    Ungarbejder

    kaffebønner der bliver pakket

    ebbe
    Ungarbejder

    Kig forbi vores kontor & showroom

    Vi er her fra 08:00-17:00 i hverdagene.

    Ønsk ApSEsromgade 152200 København